Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde DreamCatcher Interactive tarafından geliştirilen Atlantis Evolution adlı oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Atlantis Evolution oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzun konusu kayıp şehir atlantis. Bu şehri bulmak için bir çok maceraya ortak olacağız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Atlantis Evolution oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza başlayın. Oyunda NYC fotoğrafçısı Curtis Hewitt yöneteceğiz. İş dönüşü bir fırtına çıkıyor. Çıkan kargaşada karakterimiz kendini bir sandala atıyor. Kendine geldiğinde kendini değişik bir ortamda buluyor.

Atlantis evolution oyunu görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa idare eder. 1 Ghz İşlemci, 128 MB Ram ve 64 Mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Atlantis evolution oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri idare eder. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Atlantis Evolution Oyun indir