Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Kylotonn tarafından geliştirilen ve Digital Jesters tarafından da oyun piyasasına sunulan Bet on Soldier: Blood of Sahara oyunu ile karşınızdayız. Bet on soldier blood of sahara oyunu savaş oyunları içerisinde bulunmaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Bet on Soldier: Blood of Sahara oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuz Küba, Alaska ve Avrupada geçmektedir. Oyunda savaşın gidişini etkileyen iki taraf bulunmaktadır. Bunlar paralı askerler ve savaş makineleri. Yönettiğiniz askerle sizde savaşın gidişine etki edin. Oyunda multiplayer özelliğine de yer verilmiş. Oyunu internet ortamında oynayabilir ya da single modda tek başına oynayabilirsiniz.

Bet on Soldier: Blood of Sahara oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünde de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2 GHz işlemci, 512 MB Ram, GeForce 4 TI ekran kartı ve 4 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Bet on Soldier: Blood of Sahara oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare eder. Oyunun demosunu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Bet on Soldier Blood of Sahara Oyun indir