Binary DomainOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Devil’s Details, Sega ikilisinin geliştirdiği “Binary Domain” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Binary Domain oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyun bizleri gelecekte gerçekleşen bir savaşa götürecek. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Binary Domain oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sitesinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyun bizleri Tokyo’da yaşanan savaşın göbeğine götürecek. Oyunumuz gelecekte gerçekleştiği için insanlar ile robotlar savaşacak. Silahlar da son derece gelşmiş olacak. Oyunu multiplayer modunda online olarakta oynabilirsiniz.

binary domain oyunu

Binary domain oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Mekan ve karakterler üzerinden baya bir süre çalışılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5@2.66 GHz işlemci, 3 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 460 ekran kartı ve 8 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Binary Domain oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkindeki demoyu indir bağlantısından kendi bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Download: Binary Domain Oyun indir