bioshock infiniteOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Irrational Games, 2K Marin ve Human Head Studios tarafından geliştirilen BioShock Infinite adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. BioShock Infinite oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. BioShock Infinite oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

BioShock Infinite oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda Amerikalı bir süvariyi yönetiyor olacaksınız. Karakterimiz oyunda suçsuz yere hüküm giymiş bir kişiye yardım edecek ve bunun içinde de tehlikeden tehlikeye atılacak.

bioshock infinite oyunu

Bioshock infinite oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter tasarımları oyuna çok iyi bir şekilde aktarılmıştır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 4 GB Ram, 30 GB boş sabit disk alanı ve 1 GB Ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine BioShock Infinite oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: BioShock Infinite Oyun indir