Black MesaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Crowbar Collective tarafından sunulan Black Mesa oyununu sizlerle paylaşacağız. Black mesa oyunu, savaş oyunları içerisinde yer alıyor. Ondukça başarılı bir oyundur. Klasik Half Life oyunu günümüz teknolojisine uyarlanmış. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bağlantı linkini kullanın.

Black mesa oyunu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda Source oyun motoru kullanılmış. Düşmanlarınızı yok ederek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Black Mesa

Black mesa oyununun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter tasarımları oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için 1.7 GHZ işlemci, 2 GB RAM, Nvidia GTX 200 serisi ekran kartı ve 13 GBsabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine black mesa oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Black Mesa Oyun indir