Block N LoadOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Jagex tarafından geliştirilen Block N Load adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Block n load oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Block n load oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Minecraft benzeri bir oyun. 5 kişiden oluşan takımımızı kurarak rakip takıma üstünlük kurmanız gerekiyor. Bunun için elinizden geleni yapın.

Block N Load

Block n load oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci, 3 GB Ram , Nvidia GeForce 8800 GT ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine block n load oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Block N Load Oyun indir