Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Blimey! Games ve 10TACLE Studios Belgium firmalarının ortaklaşa geliştirdiği “Bmw m3 challenge” oyununu sunacağız. Bmw m3 challenge araba yarışı oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda linkten kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bmw m3 challenge araba yarışının demosunu bilgisayarınıza kurduktan sonra kendinize bir araba seçerek oyuna dahil olun. Oyunda multiplayer özelliği bulunmaktadır. Buda oyunu arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Oyunda 4 ayrı bölüm bulunmaktadır. Bunlar deneme yarışı, zaman ayarlı sürüş, online oynama imkanı ve tatil yarışları‘ dır.

Oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P4 1600 MHz işlemci , 512 Megabyte Ram ve 64 mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarışı oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Bmw m3 challenge oyununu önerebilirim. Bmw m3 challenge oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılıdır. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Bmw m3 challenge indir