Borderlands 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gearbox Software tarafından geliştirilen “Borderlands 2” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Borderlands 2 oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Borderlands oyunu kaldığı yerden devam ediyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Borderlands 2 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza başlayın. Borderlands 2 oyununu başlarken dikkatli olun. Tam olarak bir kaosun içerisine düşeceksiniz. Korku, macera ve eğlence her şeyi bu oyunda bulabileceksiniz. Kendinizi dev bir trenin içerisinde bulacaksınız ve trene saldırı yapılacak. Düşmanınızın adı Vault Hunter ‘dir.

Borderlands 2 Oyunu

Borderlands 2 oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da gayet eğlenceli bir oyun. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz çift çekirdekli işlemci, 2 gb Ram, NVIDIA GeForce 8500 ekran kartı ve 13 gb boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine 13 gb boş borderlands 2 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri idare edecek seviyede. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan sayfada yan menüdeki oyun indir linkini kullanarak oyunun demo sürümünü indirebilirsiniz.

Download: Borderlands 2 Oyun indir