Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde sizlerle Proline Software firmasının geliştirdiği Boxsport Manager adlı oyununu paylaşacağız. Boxsport Manager oyunu spor oyunları içerisinde yer almaktadır. Eğer bokstan hoşlanıyorsanız bu oyun tam sizlere göre. Boxsport Manager oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Boxsport Manager oyununun demo sürümünü indirdikten sonra boksörünüzü seçerek oyuna geçin. Katılacağınız boks maçlarından galip çıkarak iyi bir kariyer yapmanız gerekli. Bunun için rakiplerinizi teker teker devirmeniz gerekiyor. Oyunun başlarında küçük maçlara çıkacaksınız. Fakat oyunda ilerledikçe efsane boksörcüler ile karşı karşıya geleceksiniz. Bunun için hazır olun.

Boxsport Manager oyununun görsel ve ses efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Böksörümüz neredeyse gerçeği andırıyor. Ring tasarımları ise üst seviyede tutulmuş. Oyunu oynarken kendinizi bir boks müsabakasının tam ortasındaymış gibi hissedeceksiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.8GHz Intel Pentium 4 işlemci, Nvidia GeForce FX serisi ekran kartı, 256 MB RAM ve 450 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak spor oyunlarından hoşlanan oyun severlerimize Boxsport Manager oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılıdır. Boxsport Manager oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Boxsport Manager oyun indir