broforce Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Free Lives tarafından geliştirilen “Broforce” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Broforce oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Kötülük ile mücadeleye hazırsanız oyunumuza başlayalım. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Broforce oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda kötülüklere karşı durmanız gerekiyor. 4 oyuncuya kadar sizlere çoklu oyuncu modu da oyun sağlıyor.

broforce oyunu

Broforce oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımları filen çok eğlenceli. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core™ Duo, 2 GB RAM ve 150 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine broforce oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Broforce Oyun indir