Broken Sword 2 - the Smoking MirrorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Revolution Software Ltd tarafından geliştirilen “Broken Sword 2 – the Smoking Mirror” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Broken sword 2 – the smoking mirror oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Heyecanlı ve macera dolu bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Broken sword 2 the smoking mirror remastered oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Karakterimiz Nico Collard uyuşturucu çetesini araştırırken kendini tarihi eserler arasında bulunuyor.

Broken Sword 2 - the Smoking Mirror

Broken sword 2 the smoking mirror remastered oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve karakter idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium or equivalent işlemci, 16 Mb RAM ve 600 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine broken sword 2 the smoking mirror remastered oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Broken Sword 2 – the Smoking Mirror Oyun indir