Bubble SafariOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Zynga Inc tarafından geliştirilen “Bubble Safari” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Bubble safari oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Eşleştirme oyunlarının bir yenisi daha. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Bubble safari oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz güzel top eşleştirme oyunlarından birisi. Renklere göre topları ayırarak puanları almanız gerekiyor.

Bubble Safari

Bubble safari oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine bubble safari oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Bubble Safari Android Oyun indir

Download: Bubble Safari iPhone Oyun indir