Bus Simulator 2008 EnglishOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Bussimulatorgame tarafından geliştirilen Bus Simulator 2008 English oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bus simulator 2008 english oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Bus simulator 2008 english oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunda kendinize ait bir otobüsünüz olacak ve yolcu taşımacılığı yapacaksınız. 12 adet görev rotası var.

Bus Simulator 2008 English

Bus simulator 2008 english oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde aktarılmış. Arabaların tasarımları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Pentium 1.7 GHz işlemci, 512 MB RAM, 128 Mb ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine bus simulator 2008 english oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Bus Simulator 2008 English Oyun indir