cabelas dangerous hunts 2013Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Cabela tarafından üretilen Cabelas Dangerous Hunts 2013 adlı oyunu oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Cabelas Dangerous Hunts 2013 oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yerini almıştır. Oyunun bu serisinde yeni yıla özel bir çok av hayvanı oyuna eklenmiş. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Cabelas Dangerous Hunts 2013 oyununun demo sürümünü kurduktan sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda vahşi doğadaki av hayvanlarını avcılık hünerlerinizi gösterek vurmanız isteniyor. Tabi ki bunlar istenirken size bir çok av malzemesi önceden sunuluyor. Yırtıcı hayvanların nereden ne zaman çıkacağı belli olmaz. Dikkat etmeniz gerekiyor.

cabelas dangerous hunts 2013 oyunu

Cabelas dangerous hunts 2013 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Yırtıcı hayvanlar gerçek yaşamdaki gibi yapılmış. Ses efektleri ise adrenalini daha da artırıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo@2.0 Ghz işlemci, 2 GB Ram, 6 GB boş sabit disk alanı ve 512 Mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak avcılık oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Cabelas Dangerous Hunts 2013 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet iyi. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfada sağ kısımdaki demoyu indir bağlantı linkini kullanın.

Download: Cabelas Dangerous Hunts 2013 Oyun indir