Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Quotix Software tarafından geliştirilen ve Strategy First tarafından da oyun piyasasına sunulan Call for Heroes: Pompolic Wars adlı oyunu sunacağız. Call for Heroes: Pompolic Wars oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Fantastik dünyanın kapıları bu oyun ile bizlere açılıyor. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Call for Heroes: Pompolic Wars oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuzda 15 tane harita bulunmaktadır. Bu haritaların her birinde birbirinden zorlu görevler bizleri bekliyor olacak. Karakterlerinizi oluşturmaya hemen başlamanız lazım. Karakterlerin her birinin kendine özgü özellikleri ve silahları bulunuyor.

Call for heroes pompolic wars oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter tasarımı başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 3 GHz işlemci, 512 MB RAM, 128MB nVidia GeForce 6000 ekran kartı ve 1.3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Call for Heroes: Pompolic Wars oyununu önerebiliriz. Call for Heroes: Pompolic Wars oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Call for Heroes Pompolic Wars Oyun indir