Call Of Duty 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde trademarks of Activision firması tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Call Of Duty 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Call Of Duty 2 oyunu savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Call Of Duty oyunlarının devam oyunu olan Call Of Duty 2 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Call Of Duty 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call Of Duty 2 oyunu yukarıda da berlitiğim gibi savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Call Of Duty 2 oyununda başarıyı elde etmek için elinizdeki cephaneyi iyi kullanarak, çok iyi bir savaş stratejisi elde etmeniz gerekmektedir. Bunun içinde Call Of Duty 2 oyununda elinden geleni yapmanız gerekmektedir.

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2 oyunun görsel ve ses efektleri Call Of Duty oyununa göre daha gelişmiş ve daha yaratıcı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 2 oyunundaki mekan tasarımları gerçeği neredeyse yansıtmaktadır. Patlama sesleri ise sizleri neredeyse savaşın tam ortasındaymış gibi hissettirecek.

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4 GHz işlemci, 256 MB Ram ve 700MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Call Of Duty 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Call Of Duty 2” oyununu şiddetle tavsiye ederim. Call Of Duty 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Call Of Duty 2 Oyun indir