Call of Duty 4Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle trademarks of Activision firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Call Of Duty 4” adlı oyunun incelemesinde bulunacağız. Call Of Duty 4 oyunu savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan için Call Of Duty indir kategorisinde yer almaktadır. Daha fazla Call Of Duty oyun severlerini meraklandırmadan Call Of Duty 4 oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Call Of Duty 4 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call Of Duty oyununun bu serisinde sizlerle Rusya’da çıkan iç savaşı sonlandırmaya çalışmaktır. Bu iç savaşı sonlandırmak için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Call Of Duty 4 oyunu diğer Call Of Duty oyunlarından çok farklıdır.

Call of Duty 4

Call Of Duty 4 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 4 oyunundaki savaş sahneleri mukemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Call Of Duty 4 oyununda patlama sesleri oyunu daha da heyacanlı bir hale getirmeye yetiyor. Call Of Duty 4 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Oyunda başarıyı elde etmek için çok iyi bir savaş stratejisi belirlemeniz geremektedir.

Call of Duty 4

Call Of Duty 4 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz dual core ya da daha üstü işlemci, XP için 1GB Vista için 2GB Ram, Nvidia Geforce 7800 ekran kartı ve 8 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Call Of Duty 4” oyununu önerebilirim. Call Of Duty 4 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 4 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullabilirsiniz.

Download : Call Of Duty 4 Oyun indir