Call Of Duty 5 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Call Of Duty indir kategorisinde bulunan “Call Of Duty 5” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Call Of Duty 5 oyununu trademarks of Activision firması üretmiştir. Oyunun beşinci serisinde sokak savaşlarını bitirmeye çalışacağız. Daha fazla Call Of Duty çılgınlarını meraklandırmadan Call Of Duty 5 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Call Of Duty 5 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call Of Duty 5 oyununda yukarıda da berlirtiğimiz gibi sokak savaşlarını bitirmeye çalışacaksınız. Bunun için iyi bir strateji belirlemeniz gerekmekte ve elinizden geleni başarmaya çalışmalısınız.

Call Of Duty 5

Call Of Duty 5 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 5 oyunundaki grafikleri ve ses efektleri oyuncuyu savaşın tam ortasındaymış gibi hissettirebiliyor. Call Of Duty 5 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz işlemci, 512MB RAM, NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 or better or ATI(R) Radeon(R) 9800 Pro or better ekran kartı ve 8 Gigabyte harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Call Of Duty 5” adlı oyunu önerebilirim. Call Of Duty 5 oyununun ses ve görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 5 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Call Of Duty 5 Oyun indir