Call of Duty: Advanced WarfareOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Activision tarafından geliştirilen “Call of Duty: Advanced Warfare” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Call of duty advanced warfare oyunu, Call Of Duty indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Call of duty advanced warfare oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunumuz gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Teknoloji ve taktikler üst seviyede. Oyunda silah cephaneliği, kamuflajlı kıyafetler ve araşlar, retikül seti ve playercard ile bonusu Digital Edition Kişiselleştirme Paketi içererek daha da kaliteli bir hale getirmiş.

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of duty advanced warfare oyununun görsel efektleri gayet başarılı 1 şekilde oyuna aktarılmıştır. Askerlerin efektleri çok gerçekci olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5-2500 işlemci, 8 GB Ram NVIDIA® GeForce® GTX 760 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine call of duty advanced warfare oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Call of Duty: Advanced Warfare Oyun indir