Call of Duty: Black Ops 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Activision tarafından geliştirilen “Call of Duty: Black Ops 3” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Call of duty black ops 3 oyunu, Call Of Duty indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Call of duty black ops 3 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Merakla beklediğiniz oyun duyuruldu. Call of Duty Black Ops 3’ün senaryo modunu tek başımıza oynayabileceğimiz gibi co-op modunda 4 arkadaş birlikte oynayabileceğiz.

Call of Duty: Black Ops 3

Call of duty black ops 3 oyununun görsel efektleri gayet başarılı 1 şekilde oyuna aktarılmıştır. Karakterlerin efektleri çok gerçekci olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.93 GHZ çift çekirdekli Intel Core i3 530 işlemci, 1 GB Ram Nvidia GeForce GTX 470 ekran kartı, 6 GB RAM gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine call of duty black ops 3 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Call of Duty: Black Ops 3 Oyun indir