Call of Duty Modern Warfare 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Activision tarafından geliştirilen ve dünya çapında en çok oynan oyunlar içerisinde bulunan Call of Duty Modern Warfare 3 oyununun demo sürümünü paylaşacağız. Call of Duty Modern Warfare 3 oyunu. call of duty indir kategorisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 3 oyununu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza devam edebilirsiniz. Oyunumuz Call Of Duty 4 oyununun devamı niteliğindedir. Bize verilen görevleri yerine getirerek serinin sekizinci oyununda başarılı olamaya çalışacağız. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına dahi varamayacaksınız.

Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty Modern Warfare 3 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter ve mekan tasarımları çok gerçekçi. Ses efektleri ise bizi oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo E6600 işlemci, 2 GB Ram ve 256 MB NVIDIA GeForce 8600 GT sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Call of Duty Modern Warfare 3 bilenen ismi ile “Call Of Duty 8” oyununu önerebilirim. Call Of Duty 8 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Call Of Duty 8 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra virüs taramasından geçirmeyi unutmayınız.

Download: Call of Duty Modern Warfare 3 Oyun indir