Oyun indirin bu oyun incelemesinde Techland tarafından geliştirilen “Call of Juarez: Bound in Blood” adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Oyunu muz savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Call of Juarez: Bound in Blood oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Call of Juarez: Bound in Blood oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuz vahşi batıda hayatta kalmak için yapılan savaşları konu almaktadır. Oyunumuzda ilerledikçe farklı yerlerde kendinizi göstereceksiniz. Yani oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Call of Juarez: Bound in Blood oyunun görsel ve ses efektlerinden dolayı oyun geliştiricilerini tebrik etmek lazım. Karakter tasarımları olsun oyunda kullandığımız haritalar olsun çok gerçekci bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 3.2 GHz işlemci, 1 GB Ram, 256 MB Ekran kartı ve 4 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Call of Juarez: Bound in Blood oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda belirtiğimiz gibi gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Call of Juarez: Bound in Blood Oyun indir