Candy Crush SagaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde King tarafından geliştirilen “Candy Crush Saga” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Candy crush saga oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Candy crush saga mobil sektöründe çok tutulan bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Candy crush saga oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Görevimiz belli şekerlemeleri patlatarak en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Aynı cins şekerlemeleri alt alta ya da yan yanya getirin.

Candy Crush Saga

Candy crush saga oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 47 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine candy crush saga oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Candy Crush Saga Android Oyun indir

Download: Candy Crush Saga iPhone Oyun indir