Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Related Designs firması tarafından geliştirilen Castle Strike adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Castle strike oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Korkusuz bir şövalye olmaya hazır mısınız. Castle Strike demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyun indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Castle Strike oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda bir derebeyliği korumakla görevli olacaksınız. Bunun için korkusuz bir şekilde savaşmanız lazım. Tabi ki sadece korkusuz olmak yetmiyor. İyi bir strateji belirlemelisiniz. Elinizden gelenin en iyisini oyunda sergilemeniz gerekiyor.

castle strike oyunu

Castle strike oyununun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiş. Buda oyundayken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamamanıza neden olacak. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3 1 GHz işlemci, 256 MB Ram, 32 MB ve nVidia GeForce 2 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Castle Strike oyununu önerebiliriz. Castle Strike oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Castle Strike Oyun indir