Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Techland tarafından geliştirilen Chrome: SpecForce adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Chrome specforce oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Gelecek zamandaki aksiyon dolu savaşa hazır olun. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Chrome: SpecForce oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Geleceğe doğru bir yolculuktan sonra kendimizi 2170 yılında buluyoruz. ABD nin özel silahlı gücü olan özel timinde görev alan 1 ajanı yöneteceğiz. Bize verilen görevleri yerine getirmek için düşman topraklarında hayatta kalarak düşman güçlerini bertaraf etmeniz gerekiyor. Düşman kapılarını geçmemiz gerekecek. Fakat bu kapılar şifreli ve tüm kapıların şifrelerini bilemeyeceğimiz için Hack işlemini yaparak şifreleri bulmamız lazım.

Chrome specforce oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter tasarımı etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2 GHz İşemci , 1 Ram, 256 Ekran kartı ve 1 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Chrome SpecForce oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz oyunun görse efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkin kullanın.

Download: Chrome: SpecForce Oyun indir