City of Steam: ArkadiaOyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Mechanist Games tarafından geliştirilerek “City of Steam: Arkadia” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. City of steam arkadia oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. İngiltere’nin Viktoriya dönemini esas alan bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

City of steam arkadia oyunu demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyunda görevleriniz biraz sizleri zorlayacak gibi. Onlarca bölge bulunuyor. Rakiplerinizi yok ederek görevlerinizi tammalayın. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile online bir şekilde oynayabilirsiniz.

City of Steam: Arkadia

City of steam arkadia oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 4 GB RAM, GeForce GT 430 ekran kartı ve Windows XP SP3 gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine city of steam arkadia oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: City of Steam: Arkadia Oyun indir