Oyun indir sitemizin  bu oyun incelemesinde MercurySteam tarafından geliştirilen ve Codemasters tarafından bizlerle buluşturulan Clive Barkers Jericho oyununu sizlerle paylaşacağız. Clive Barkers Jericho oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyuna korku unsuru çok iyi yerleştirilmiş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Clive Barkers Jericho oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda aksiyon ve korku üst düzeyde tutulmuş. Size verilen görevleri yerine getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Clive barkers jericho oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Görsel efektlerdeki karakterlerin tasarımları gayet iyi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 1 GB Ram, GeForce 8800 ekran kartı ve 6 GB sabit disk sürücüsü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Clive Barkers Jericho oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Clive Barkers Jericho oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Clive Barkers Jericho Oyun indir