cognition an erica reed thrillerOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Phoenix Online Studios tarafından geliştirilen “Cognition: An Erica Reed Thriller” adlı oyunun incelemesini sizlerle paylaşacağız. Cognition an erica reed thriller oyunu, macera oyunları içerisinde bulunmaktadır. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Cognition an erica reed thriller oyununu kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda Erica ismindeki bayan karakteri yöneteceğiz. Karakterimiz kahin gibi geleceği görebilmektedir. Kardeşi Scott’ı kaçırıldığı görür ve oyunumuz başlar.

cognition an erica reed thriller oyunu

Cognition: An Erica Reed Thriller oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemcisi, 4 GB RAM, 1 GB ekran kartı ve 7 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine cognition an erica reed thriller oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Cognition An Erica Reed Thriller Oyun indir