Conflict Desert StormOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Pivotal Games tarafından geliştirilen Conflict: Desert Storm adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Conflict desert storm oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Conflict: Desert Storm oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Irak, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da gerçekleşen savaşlar konu alınmış. Savaştan başarılı 1 şekilde ayrılmanız için iyi bir savaş stratejisi oluşturup en güçlü silahlarınız ile gerekirse birebir mücadele etmeniz gerekiyor. Oyunu ister Single-player modunda tek başınıza isterseniz de Multiplayer modunda arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

conflict desert storm oyunu

Conflict desert storm oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyuna daha çabuk adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz İşlemci, 256 MB RAM, 64 MB Ekran Kartı ve 1,5 GB Sabit Disk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine conflict desert storm oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfadaki download butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan sayfadaki “Your download is ready. Please click here to download the file.” linkine tıklayarak oyunu kendi bilgisayarınıza indirin.

Download: Conflict Desert Storm Oyun indir