Corrosion: Cold Winter WaitingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Viperante tarafından geliştirilen Corrosion: Cold Winter Waiting adlı oyunun demosunu oyunindir.biz.tr farkı ile sizlere sunuyoruz. Corrosion cold winter waiting oyunu, macera oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunumuzda korku efektleri üzerinde çok durulmuş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Corrosion: Cold Winter Waiting oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda korku dolu bir evde işlenen cinayeti bulduğumuz ipuçlarını birleştirerek çözmemiz gerekiyor. Bunun için korkusuz bir şekilde ipuçlarını bulmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

Corrosion: Cold Winter Waiting

Corrosion cold winter waiting oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımlarına korku duygusu iyi işlenmiş.  Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5 GHz işlemci, 512 MB RAM, 128 MB Ekran Kartı ve 600 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Corrosion: Cold Winter Waiting oyununu farklı bir alternatif olarak sunabilirim. Corrosion: Cold Winter Waiting oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde yapılmış. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Corrosion: Cold Winter Waiting Oyun indir