Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Unreal Software firması tarafından geliştirilen Counter Strike 2D oyununu paylaşacağız. Counter Strike 2D oyunu online oyunlarının içerisinde bulunmaktadır. Counter Strike 2D oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki oyun indirme linkini kullanın.

Counter Strike 2D oyununu indirdikten sonra oyuna kendinizi dahil edin. Oyunumuzu ister botlarla isterseniz de online bir şekilde internet üzerindeki rakiplerinizle oynayabilirsiniz. Oyundaki görevlerimiz diğer sürümlerde olduğu gibidir. Terörist grubunda iseniz ajanları imha etmeniz gerekli. Ajanların takımındaysanız da rehineleri kurtarmalısınız.


Oyunun görsel ve ses efektleri her zaman olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. İzometrik kameralarla donatılmış oyunumuz görsel yönden bize bir şölen yaratıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 4.1 GHZ, 512 MB Ram, 128 MB Ekran Kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız var.

Sonuç olarak savaş ve online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize Counter-Strike 2D oyununu önerebiliriz. Counter-Strike 2D oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Not: Oyunu online oynamak için kullanabileceğiniz sunucu (server) adreslerinin listesine üretici adresinden (buraya tıklayın) ulaşabilirsiniz.

Download: Counter-Strike 2D indir