crossfire 1107 oyunuOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SmileGate tarafından geliştirilen CrossFire 1107 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkı ile sizlere sunacağız. CrossFire 1107 oyunu savaş oyunları içerisindeki yerini almıştır. Macera dolu bir aksiyon oyununa hazır olun. Oyun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

CrossFire 1107 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuzda kendinizi özel harekat timinin içerisinde bulacaksınız. Görevleri tamamlamamız için geliştirilmiş haritalar ve silahlar kullanımımıza hazır olacak. Ülkeniz için elinizden gelen herşeyi yapmanız gerekiyor. Bunun için ölümün üzerine yürümeniz gerekebilir.

cross fire 1107 oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere cross fire 1107 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımları gayet hoş ses efektleri ise oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 2 GHz işlemci, 1 GB RAM, GeForce 6600 ekran kartı ve 1.2 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Cross Fire 1107 oyununu önerebiliriz. Cross Fire 1107 oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfadan oyunun demo sürümünü hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Download: Cross Fire 1107 Oyun indir