CrossFire EuropeOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SmileGate tarafından geliştirilen CrossFire Europe adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. CrossFire Europe oyunu, macera oyunları içerisindeki yerini almaktadır. Oyunda son derece hızlı bir savaşa hazır olmanız lazım. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

CrossFire Europe oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza dahil olun. Oyunda Devlet adına çalışan paralı askerler bulunmakta. CrossFire Europe oyununda bir çok mod bulunmakta. İsterseniz profesyonel birlikler ile hızlı bir çatışmanın ortasına girebilir isterseniz de birebir mücadele yapabilirsiniz.

crossfire europe oyunu

Crossfire europe oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2 GHz işlemci, 1 GB Ram ve GeForce 6600 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera ve savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize crossfire europe oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Crossfire europe oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: CrossFire Europe Oyun indir