Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Paradox Interactive firmasının geliştirip oyun piyasasına sunduğu Crusader Kings 2 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Oyunumuz strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Crusader Kings 2 demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekli.

Crusader Kings 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda avrupanın en zor dönemleri bir ülkenin kaybettiği topları geri alma mücadelesi anlatılıyor. Tabi burada bize düşen göre askeri kanatta. İyi bir asker olup kaybedilen toprakları geri kazanmamız gerekli.

Crusader kings 2 oyununun görse efektleri diğer strateji oyunlarındaki gibi. Beni fazla etkilemedi. Ama oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel ® Pentium ® IV 2.4 GHz işlemci, NVIDIA ® GeForce 8800 Ekran kartı, 2 GB Ram ve 2 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Crusader Kings 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Crusader Kings 2 Oyun indir