Oyun indir bu oyun incelemesinde sizlerle Telltale Games tarafından geliştirilen CSI: Fatal Conspiracy adlı oyunu paylaşacağız. CSI: Fatal Conspiracy macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Crime Scene Investigation dizisinden esinlenerek oyunumuz geliştirilmiş. CSI: Fatal Conspiracy demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

CSI: Fatal Conspiracy oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda cinayetleri çözen dedektifleri yönetiyor olacağız. İstediğiniz dedektifi seçmekte özgür olacaksınız. Bölgedeki en ünlü dedektif olabilmek için gizemli cinayetleri hızlı bir şekilde çözmeniz gerekiyor.

CSI Fatal Conspiracy oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mekan ve kararkter tasarımları gayet etkileyici bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için İntel Pentium 4 2.0 GHz işlemci, 512 MB Ram, 128 Mb Ekran kartı ve 2 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize CSI: Fatal Conspiracy oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: CSI: Fatal Conspiracy Oyun indir