CSR RacingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde NaturalMotionGames Ltd tarafından geliştirilen “CSR Racing” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr adresinden temin edebilirsiniz. CSR Racing oyunu, mobil oyunlar içerisinde bulunan araba yarışı oyunudur. Oyunun demo sürümünü telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

CSR Racing oyununun demo sürümünü indirdikten sonra telefonunuza kurun ve oyunun zevkini çıkarın. Oyunun menüsü ve kontrolü gayet basit. CSR Racing oyunu bizleri terk edilmiş sokaklara götürüyor. Burada drag yaparak katıldığımız yarışmalardan birinci olarak ayrılmaya çalışıyoruz.

csr racing oyunu

CSR Racing oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi başarıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.3.3 ve üzeri Android sürümüne ve 148 MB alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine “CSR Racing” adlı mobil oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: CSR Racing Mobil Oyun indir