Dead Rising 3 Apocalypse EditionOyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Capcom Game Studio Vancouver tarafından geliştirilerek “Dead Rising 3 Apocalypse Edition” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Dead rising 3 apocalypse edition oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır.  Ölümsüzlere karşı mücadele vereceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Dead rising 3 apocalypse edition oyununun demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Herşey bu oyunda son bulacak. Ölümsüzleri yok edip görevi tamamlamak için haritayı iyi kullanmanız gerekecek.

Dead Rising 3 Apocalypse Edition

Dead rising 3 apocalypse edition oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterler oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5-4570 CPU, 8 GB RAM, NVIDIA® GeForce GTX 670 2 GB ekran kartı ve 30 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dead rising 3 apocalypse edition oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dead Rising 3 Apocalypse Edition Oyun indir