Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde Erudite Software firması tarafından geliştirilen Deadly Dozen 2 oyununu inceleyeceğiz. Deadly Dozen 2 oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda 2 Dünya Savaşı konu alınmış. Oyunu farklı kılan ise savaşı farklı yorumlayarak oyuna aktarılmış olması. Deadly Dozen 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Deadly Dozen 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Deadly Dozen 2 oyununda Pasifik Adaları’na gitmeniz gerekecek ve gücünüzü herkese kanıtlamamız gerekiyor. Oyunda 12 farklı görev bulunmaktadır. Bunları başarıyla yerine getirmemiz gerekiyor.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium ® II 550 MHz işlemci, 128 MB RAM ve 650 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimleri gerekmekte. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Deadly Dozen 2 oyununu önerebiliriz. Deadly Dozen 2 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Deadly Dozen 2 Oyun indir