Death Racing:MotoOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Death Racing:Moto adlı mobil oyunu oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Death Racing:Moto oyunu mobil oyunlar içerisinde bulunmaktadır. Android telefonlar için üretilen bu motor oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Death Racing:Moto oyununun demo sürümünü cep telefonunuza kurduktan sonra menü ayarlamalarından hangi motor ile yarışlara katılacağınızı belirleyin. 3 boyutlu bu mobil motor yarışında diğer motorların sizi yarı dışı bırakmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Diğer motorlara çarpmanız onları yavaşlatabilir. Fakat yarışmadan topladığınız puanınızı azaltacaktır.

Death Racing:Moto

Death Racing:Moto oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Motorların dizaynları çok gerçekçi ses efektleri de oyunu daha cazip hale getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.1 ve üzeri android sürümüne ve 15 Mb boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Death Racing:Moto oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Death Racing:Moto Mobil Oyun indir