Diamond DashOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Wooga tarafından geliştirilen “Diamond Dash” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Diamond dash oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Eşleştirme oyunlarının bir değişiği. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Diamond dash oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz güzel bir eşleştirme oyunu. Renklere göre eşleştirme yaparak patlatmanız ve en yüksek skoru elde edin.

Diamond Dash

Diamond dash oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 3.0 ve üzeri olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine diamond dash oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Diamond Dash Android Oyun indir

Download: Diamond Dash iPhone Oyun indir