DiRT ShowdownOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Codemasters tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sürülen DiRT Showdown oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Dirt showdown oyunu, araba yarış oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için demo linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

DiRT Showdown oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Arabanızı çok iyi seçmeniz gerekiyor. Çünkü seçtiğiniz arabayla yarışları kazanmanız gerekecek. Bunun için de araba seçerken özelliklerine dikkat edin. Dirt showdown oyunu bizleri San Francisco, Tokyo, Londra ve Miami gibi dünya merkezlerine götürerek farklı heyecanlar yaşamamızı sağlayacak. Oyunu Single-player da tek başınıza ya da Multiplayer modunda arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

DiRT Showdown

DiRT Showdown oyununun ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i7 işlemci, 3 GB of RAM, NVidia GTX500 serisi ekran kartı ve 15 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarını seven oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine DiRT Showdown oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekli. Açılan sayfada menüde oyun indirme linki mevcuttur.

Download: DiRT Showdown Oyun indir