Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Ratbag Games firması tarafından üretilen Dirt Track Racing 2 adlı oyununun demo sürümünü paylaşacağız. Dirt Track Racing 2 oyunu araba yarış oyunlarının içerisinde bulunmaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Dirt Track Racing 2 oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra kendinize bir araba seçerek oyuna dahil olun. Oyundaki yarış arabaları eski amerikan arabalarına benzemekte. Yarışı kazanmak için elinizden gelenin en iyisini sergilemeniz lazım. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Dirt Track Racing 2 oyununun görsel ögeler fena sayılmaz. Araba tasarımları başarılı. Fakat biraz daha üzerine çalışılması gerekli. Oyundaki müzikler oyuna daha çabuk adapte olmamızı sağlıyor. Kendinizi fazla kaptırmanızı önermem.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Dirt Track Racing 2 oyununu önerebiliriz. Dirt Track Racing 2 oyunun görsel ve ses efektleri çok güzel olmasa idare eder. Dirt Track Racing 2 oyununu demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Dirt Track Racing 2 Oyun indir