Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Akella firması tarafından geliştirilen Disciples 3: Renaissance oyununu sunacağız. Disciples 3: Renaissance oyunu strateji oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Disciples 3: Renaissance oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Disciples 3: Renaissance oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuzda 5 tane ırk bulunmaktadır. Bunlardan The Empire, Legions of the Dammed ve The Elven Alliance ırklarını seçmemize olanak tanınmaktadır.

Oyunumuzun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Disciples 3: Renaissance oyununun busürümde 3D sisteme geçilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Intel Pentium 2 Ghz işlemci, 512 Mb Ram, ATI Radeon 9600 NVidia 128 Mb ekran kartı ve 4 Gb sabit disk alanı sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Disciples 3: Renaissance oyununu önerebiliriz. Disciples 3: Renaissance oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Disciples 3 Renaissance Oyun indir