Distant Worlds: UniverseOyun indir sitemizin günkü oyun incelemesinde Code Force tarafından geliştirilen “Distant Worlds: Universe” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Distant worlds universe oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Fantastik bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Distant worlds universe oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunda sadece bir ülkeyi değil bir evreni komuta etmeye çalışacaksınız. Bu da hiç kolay olmayacak.

Distant Worlds: Universe Oyunu

Distant worlds universe oyununun görsel ve ses efektleri çok da başarılı değil. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core CPU 2.0 GHz işlemci, 4 GB RAM ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine distant worlds universe oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Distant Worlds Universe Oyun indir