Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Biart Company tarafından geliştirilen ve TBA tarafından da oyun piyasasına sunulan Diver: Deep Water Adventures adlı oyunu paylaşacağız. Diver: Deep Water Adventures oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Derin sular atında bir macera sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Diver: Deep Water Adventures oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda korkusuz ve cesur bir dalgıçı yönetiyor olacağız. Verilen görevleri yerine getirerek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Fakat derin sularda sizi neyin beklediği belli değil.

Diver deep water adventures oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere başarılıdır. Oyunun demo sürümünü sorunsuz bir şekilde oynamanız için PR4 işlemci, 256 MB RAM ve 3 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için Diver deep water adventures farklı bir oyun olacak. Oyunun görsel efektleri gayet başarılıdır. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Download: Diver deep water adventures oyun indir