Divinity: Original Sin Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Larian Studios firması tarafından geliştirilen Divinity: Original Sin oyununu inceleyeceğiz. Divinity: original sin oyunu macera ve RPG oyunlarının içerisinde yer almaktadır.  Çok gerçekçi bir oyun. Macera, strateji ve savaş hepsi bu oyunda. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Divinity: original sin oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Sıra tabanlı dövüş görevleri ile düşmanlarınızı yok ederek ilerlemeniz gerekiyor. Oyunu arkadaşlarınız ile online bir şekilde oynayabilirsiniz.

Divinity: Original Sin

Divinity original sin görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakteler ve mekanlar oldukça başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel i5 2400 işlemci, 4096 MB RAM, NVIDIA® GeForce® GTX 550 ekran kartı ve 10 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanıyorsanız Divinity: original sin oyunu tam sizlere göre. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı.   Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Divinity: Original Sin Oyun indir