dominions 3 the awakeningOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Illwinter Game Design tarafından kaleme alınarak geliştirilmiş “Dominions 3: The Awakening” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Dominions 3 The Awakening oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dominions 3 The Awakening oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sitesinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Mitolojik bir hikaye sizleri bekliyor. Ülke de kargaşa içerisindedir. Bu kargaşayı fırsata çevirip üstünlüğünüzü göstermeniz gerekiyor.

dominions 3 the awakening oyunu

Dominions 3: The Awakening oyununun görsel efektleri biraz daha güzel olabilirdi. Oyunun sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 512 MB RAM ve 350 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dominions 3 the awakening oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri orta seviyede. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dominions 3 The Awakening Oyun indir