Dragon Age: OriginsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde BioWare tarafından geliştirilen “Dragon Age: Origins” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Dragon age origins oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Macera dolu bir aksiyon oyunu için ideal bir seçim yaptınız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dragon age origins oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Son derece gerçekçi bir savaşa hazırlıklarınızı yapın. Krallığınızın parçalanmış topraklarını birleştirmeniz gerekiyor.

Dragon Age: Origins

Dragon age origins oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerin efektleri oldukça iyi durumda.  Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz, 2 GB Ram, ATI 3850 512 MB Ekran kartı ve 20 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dragon age origins oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dragon Age: Origins Oyun indir