Dragonpath DemoOyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Ebonscale Games tarafından geliştirilerek “Dragonpath Demo” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Dragonpath demo oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. RPG türündeki oyunda bolca aksiyon sizleri bekliyor olacak. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Dragonpath demo oyunu demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Verilen görevleri yerine getirerek ganimetleri toplayıp en yüksek skoru elde etmeniz gerkeiyor. Bunun için elinizden geleni yapmanız lazım. Düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz.

Dragonpath Demo

Dragonpath demo oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare eder seviyede. Mekan tasarımları benim fazla konuşuma gitmedi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için i5 işlemci , 4 GB RAM, Nvidia GeForce 540 ekran kartı ve 500 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dragonpath demo oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dragonpath Demo Oyun indir