Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gas Powered Games tarafından geliştirilen Dungeon Siege 2 oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşıyoruz. Dungeon Siege 2 oyunu aksiyon oyunları içerisinde yer alıyor. Oyunumuz için Diablo gibi oyunların karışımları diyebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Dungeon siege 2 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda bir çok savaşın içerisinde yada yönetiyor olacağız. Dungeon Siege 2 oyununu ister Single modunda tek başınıza isterseniz de multiplayer modunda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Dungeon Siege 2 oyununun görsel efektlerinden dolayı oyun yapımcılarını kutlarım. Karakter tasarımları ve mekanları iyi dizayn edilmiş. Oyun efektlerinde 3 boyutlu görsellemeden yararlanılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.0 GHz CPU işlemci, 256 MB RAM, ATI Radeon 7000 ekran kartı ve 4 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız lazım.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için Dungeon Siege 2 gayet iyi bir oyun. Görsel efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getiriyor. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Dungeon Siege 2 Oyun indir